DeğişimGrup

Basic CMYKDeğişimGrup, Bireysel ve Kurumsal Gelişim konusunda uzman Dr. Duysal Aşkun tarafından, 25 Mayıs 2004 tarihinde bir eğitim ve danışmanlık şirketi olarak kuruldu.

Gerek bireysel gerekse kurumsal alanda bilimsel ve pratik yaklaşımın birarada kullanılmasının gerekliliği uzun zamandır dikkat çekmekteydi. Buna paralel olarak, özellikle “gerçek ihtiyacı” duymanın önemi ve daha sonra kurum ya da kişiye özel eğitim ve danışmanlık programları hazırlamanın gerekliliği temel alınarak DeğişimGrup ürünleri ortaya çıktı.

Profesyonel çerçevedeki ürün ve faaliyetlerine ek olarak, kurulduğu günden bu yana DeğişimGrup sosyal sorumluluk projelerini de aralıksız sürdürmüştür. Bu projeler arasında halka açık eğitimler, eğitim seminerleri ve çeşitli konferanslar yer almaktadır.

Değişim-Dönüşüm-Gelişim aşamalarını bütün hizmetlerine temel alan DeğişimGrup, bu süreçte ilk önce “ihtiyacı anlama” prensibi ile hareket etmekte ve bu üç aşamayı hizmet verdiği bütün kişi ve kurumlara kusursuz bir şekilde tamamlatmayı kendine hedef edinmektedir.

——-

“Kendimizi ve birbirimizi yargılamadığımız sürece farklılıklarımızın paylaşımı içsel farkındalığımızı geliştirir.”

 

DeğişimGrup kurulduğu günden bu yana bireysel gelişimi temel alan grup ve kitle farkındalığına hizmet etmeyi kendine hedef edinmektedir.

 

Uzman Kadrosuyla hizmet verdiği bütün kişi ve kuruluşlara “ihtiyaç odaklı” hizmet yaklaşımını sunmakta ve verdiği bütün eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde “gerçek değişim”i yaratmayı ve yaşatmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

DeğişimGrup, ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada Bireysel Bilinci arttırmayı hedefleyen “Bireysel eğitim ve danışmanlık” hizmetinin “temel bir ihtiyaç” olarak algılanmasını ve bu şekilde her seviyedeki yaşam alanında gelişen farkındalıkla dünyamızın daha iyi bir yer haline gelmesini sağlama misyonunu üstlenmiştir.

Vizyonumuz

DeğişimGrup, kurulduğu günden bu yana bireysel gelişimi temel alan grup ve kitle farkındalığı artışında rol oynamayı kendine hedef edinmektedir.

DeğişimGrup, hizmet verdiği her bireye değişim-dönüşüm-gelişim sürecini birebir yaşatmayı hedeflemektedir.